Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Czar egzotycznej przygody

20 sierpnia 2020

Tanzania to magiczne miejsce, w którym można odpocząć, poleniuchować na pięknych plażach, zrelaksować się. Jest to również bardzo tajemniczy kraj dla Europejczyków, który nadal bardzo nas ciekawi. Jest to idealne miejsce na egzotyczną podróż poślubną, które pozostawi w pamięci niezatarte wspomnienia.

Lazur oceanu

Egzotyczna podróż poślubna musi być wybrana przez młoda parę z dużą starannością. Jest to czas odpoczynku, który młodzi będą wspominali przez długie lata. Jest to również ich pierwszy, wspólny wyjazd, który jest ukoronowaniem ich nowego życia.

Plaże na Zanzibarze to miejsce, które zachwyca urokiem. Krystalicznie czysta woda, piasek, który przyjemnie gryzie w stopy oraz spokój, który potrafi zauroczyć każdego. Odpoczynek w takim miejscu jest marzeniem wielu osób.

Wody oceanu to przepiękny błękit, który przyciąga i fascynuje. Pływanie po nich łodziami rdzennych mieszkańców to przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci. Jednak dużo bardziej fascynujące jest pływanie z delfinami. Te mądre zwierzęta nadal nas zadziwiają i fascynują. Poznanie ich jest niesamowitą frajdą.

Odpoczynek nad basenem, gdzie można się zrelaksować, wypić drinka i spędzić czas z nowo poślubionym małżonkiem to atrakcja, która umili letnie wieczory po dniach pełnych atrakcji.

Na spotkanie przygody

Egzotyczna podróż poślubna do Tanzanii to nie tylko plaże, które potrafią zauroczyć każdego. Będąc na Zanzibarze nie sposób odmówić sobie wycieczki do Jazani Forest. Prastary las pierwotny, który w przeszłości zajmował większą część Afryki to dziś jeden z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących parków narodowych, w którym można zobaczyć lokalne zwierzęta.

Główna atrakcją parku są małpy gerezy czerwone. Jest to jedyne miejsce, w którym występują. Są to małpy, które są niezwykle ciekawskie i nauczyły się żyć wspólnie z człowiekiem, więc nie można się dziwić, gdy gereza wciśnie się do zdjęcia, bądź przyjdzie się przywitać.

Prison Island to kolejne miejsce, którego nie można nie zobaczyć. XIX – wieczne więzienie, które więzieniem nigdy nie zostało. Jest to miejsce, w którym na kwarantannę zsyłani byli chorzy na żółta febrę. Dziś, jako atrakcję, para młoda może spotkać dumnie kroczące żółwie Aldabry, które zostały sprowadzone tu z Seszeli.

Egzotyczna podróż poślubna na Zanzibar to czas, który para młoda spędzi w niezapomniany sposób. Z jednej strony piękne plaże, które zapraszają do odpoczynku, z drugiej strony miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć. Tanzania to miejsce relaksu i niesamowitej, egzotycznej przygody.

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dzieci na weselu
Kurze łapki
Żele do paznokci

Jesteś zainteresowany reklamą?

Żele do paznokci