atelierslubne.pl

Strona o ślubach, weselach i modzie.

szczotka do włosów z dzika
Ślub i Wesele

Natura na służbie urody

Pieczołowicie dbając o swój wygląd oraz zdrowie, staramy się unikać sztucznych elementów. Zarówno tych w skali mikro, jak w przypadku składników stosowanych do kremów, ale także dużych elementów stosowanych w narzędziach do pielęgnacji ciała i włosów.

Szczotka do włosów z dzika

Tego typu szczotki wykorzystywane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, choć trzeba przyznać, że w nieco odmiennym celu. Dzicze włosie idealnie nadaje się do rozczesywania ludzkiej czupryny, dlatego będzie świetne wszędzie tam, gdzie do czynienia mamy z kręconymi, twardymi włosami. Oczywiście do takich włosów można zaliczyć męską brodę, która w zależności od człowieka, może przybrać naprawdę twardą formę. Kartacz – bo tak mówi się na szczotkę do męskiej brody ma za zadanie rozczesać włosy, ale i oczyścić je wraz ze skórą twarzy, która schowana jest pod zarostem.

Powyższe wykorzystanie sprawia, że szczotka do włosów z dzika będzie świetnie nadawała się także to pielęgnacji każdej fryzury. Naturalne elementy sprawią, że nie powinna doprowadzić do podrażnień skóry, ani zniszczenia struktury włosa.

Przeczytaj więcej na hipoalergiczny24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.