Strona główna
Ślub i Wesele
Tutaj jesteś

Fotoksiążki ślubne i… przedślubne – pamiątki na całe życie!

31 marca 2023 Fotoksiążki ślubne

Ślub i wesele trwają zaledwie kilka, czasem kilkanaście godzin, ale przygotowania do tego dnia są najczęściej mocno rozciągnięte w czasie. Dlatego dobrze pamiętać o stworzeniu pamiątek także sprzed ślubu! Pełen emocji, ważnych decyzji i pięknych chwil czas jest zdecydowanie warty upamiętnienia. Fotoksiążki ślubne to nie wszystko – stwórzcie wyjątkowe albumy ze zdjęciami z etapu narzeczeństwa!

Czas, w którym ludzie podejmują decyzję o ślubie, jest zwykle etapem pięknego rozkwitu w życiu. Emocje i uczucia są ogromne – a z nimi wiąże się często dużo aktywności: wyjazdy, odkrywanie wspólnych zainteresowań, liczne spotkania, uczenie się życia we dwoje i, oczywiście, młodzieńcze szaleństwa (niezależnie od wieku narzeczonych – miłość po prostu odmładza)! Te momenty warto upamiętnić – najlepiej w pięknej fotoksiążce. 

Beztroskie szaleństwa i częste wyjazdy 

Narzeczeństwo przypada często na ten okres życia, gdy – nawet jeśli mamy już jakieś zobowiązania zawodowe czy rodzinne – to jednak wciąż dysponujemy jeszcze czasem i energią, by wyjeżdżać co weekend, spać pod namiotem i podróżować autostopem… 

Ale nawet jeśli wyjeżdżacie raz do roku i wybieracie wtedy wakacje all-inclusive, to z pewnością przeżywacie mnóstwo fantastycznych momentów, które warto zapisać na kartach fotoksiążki. Ślubne przygotowania jeszcze przed Wami – twórzcie więc wyjątkowe, spersonalizowane albumy pełne wspomnień i emocji, jakie Wam towarzyszą. Uwierzcie, że z przyjemnością będziecie wracać do nich w przyszłości. A gdy przyjdą trudne dni i gorsze nastroje – dzięki radosnym fotoksiążkom przypomnicie sobie, ile wspaniałej energii w Was drzemie. 

Przedślubne fotoksiążki pełne emocji 

Koniecznie dokumentujcie swoje przygotowania do ślubu! Fotoksiążki, które stworzycie ze zdjęć z tego etapu, będą Wam przypominały o tym, jak wiele jesteście w stanie razem przejść, by przeżyć najpiękniej ten jedyny dzień – dzień Waszego ślubu. Łatwo sobie wyobrazić piękne fotoksiążki ślubne, ale co można umieścić w takim przedślubnym albumie? 

  • zdjęcia z wizyt w salonach sukien ślubnych, fotografie z przymiarek, 
  • fotografie z degustacji dań i tortów, 
  • zdjęcia z wycieczek do licznych sal weselnych, by znaleźć tę idealną na Waszą uroczystość, 
  • pamiątkowe ujęcia ze wspólnego przygotowywania dekoracji czy upominków dla gości, 
  • kadry z wieczoru panieńskiego i kawalerskiego – tak, nawet te, których nie chcecie nikomu pokazywać, bo to właśnie one za kilka lat przyniosą Wam najwięcej śmiechu! 

Niecodzienna prośba o świadkowanie 

Są wśród nas osoby, które szczególnie doceniają wagę symboli i rytuałów. Przed ślubem wiele kobiet, które mogłyby podpisać się pod powyższymi słowami, decyduje się na poproszenie siostry czy przyjaciółki o świadkowanie w wyjątkowy sposób. 

Jednym z takich sposobów jest wręczenie przyjaciółce fotoksiążki. Ślubne emocje, które z pewnością jej się udzielą po otrzymaniu takiego prezentu, nie pozwolą jej się nie zgodzić na tę propozycję. Zresztą… czy ktokolwiek mógłby odrzucić towarzyszenie takiego dnia jednej z najbliższych osób w swoim życiu? 

Fotoksiążki ślubne i przedślubne – nie tylko ze zdjęciami z wesela 

Fotoksiążki, które można stworzyć po ślubie lub wykorzystać w trakcie ślubu, to temat-rzeka! Jak jeszcze można wykorzystać spersonalizowaną fotoksiążkę

  • jako księgę gości ze zdjęciami i miejscem na wpisy, 
  • jako pamiątkę z sesji narzeczeńskiej, 
  • jako prezent dla rodziców z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie i pomoc w przygotowaniu wesela. 

A może coś jeszcze przychodzi Wam do głowy?

Artykuł partnera

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czarne obrączki - nowoczesność i styl w jednym
Fotoksiążki ślubne
zaproszenia ślubne

Jesteś zainteresowany reklamą?

zaproszenia ślubne