atelierslubne.pl

Strona o ślubach, weselach i modzie.

Jaką biżuterię wybrać do sukni ślubnej
Moda

Jaką biżuterię wybrać do sukni ślubnej?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka.   Nic dziwnego, że przyszła Panna Młoda ogromną wagę przywiązuje do wyglądu w tym szczególnym dniu. Główną rolę gra oczywiście suknia ślubna, ale nie możemy zapominać o dodatkach. Buty czy biżuteria ślubna nadają całej stylizacji wyjątkowego charakteru.

Jak dopasować dodatki do ślubnej stylizacji? W tym przypadku powinnyśmy zwrócić szczególną uwagę na suknię ślubną. Jeśli jest bogato zdobiona, to biżuteria ślubna powinna być raczej skromna i stanowić tylko akcent. W innym przypadku będziemy wyglądać jak przysłowia choinka. A przecież nie o taki efekt nam chodzi..

Natomiast jeśli nasza wymuszona suknia ślubna jest skromna, to zdecydowanie możemy zaszaleć z biżuterią ślubną. To właśnie ona sprawi, że będziemy wyglądać zjawiskowo.

Na jaką biżuterię warto postawić?

Na to pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od preferencji Panny Młodej. W jakiej biżuterii ślubnej czuje się najwygodniej i maj swobodniej. W tym przypadku najnowsze trendy modowe powinny odgrywać drugorzędną rolę. Komfort jest zdecydowanie najważniejszy!

Ciężkie, bogato zdobione kolczyki mogą nas naprawdę zachwycić. Jednak czy wytrzymamy w nich przez całe wesele?

Szukając idealnej biżuterii ślubnej dla siebie weźmy też pod uwagę czy wybrane przez nas ozdoby nie wczepiają się w welon, czy nie zahaczają o suknię ślubną. Dzięki temu zapewnimy sobie pełną swobodę ruchów w czasie tańców innych weselnych zabaw.

Złoto czy srebro?

Większość Panien Młodych stoi przed takim dylematem. Kolor biżuterii ślubnej należy dobierać do naszego typu urody, koloru sukni ślubnej i oczywiście preferencji. Warto przymierzyć tą samą biżuterię ślubną w kilku wersjach kolorystycznych. Może się okazać, że na przykład w różowym złocie wyglądamy zdecydowanie korzystniej niż w tym klasycznym, żółtym.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii ślubnej?

Na pewno na jakość i precyzję wykonania.  Tak naprawdę biżuteria ślubna wcale nie musi leżeć przez wiele lat w szkatułce. Możemy ją nosić na różne okazje, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na klasyczne wzornictwo.

Po drugie biżuteria ślubna (https://www.viadem.pl/pol_m_ZARECZYNY_Slub-656.html) może być wspaniałą pamiątką, którą będziemy przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Podsumowując zakupu biżuterii ślubnej powinien być przemyślany. I zdecydowanie nie warto zostawiać go na ostatnią chwilę. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie nie tylko stresu, ale też będziemy miały czas na znalezienie biżuterii, która nas zachwyci.