Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Jaką biżuterię wybrać do sukni ślubnej?

31 sierpnia 2022 Jaką biżuterię wybrać do sukni ślubnej

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka.   Nic dziwnego, że przyszła Panna Młoda ogromną wagę przywiązuje do wyglądu w tym szczególnym dniu. Główną rolę gra oczywiście suknia ślubna, ale nie możemy zapominać o dodatkach. Buty czy biżuteria ślubna nadają całej stylizacji wyjątkowego charakteru.

Jak dopasować dodatki do ślubnej stylizacji? W tym przypadku powinnyśmy zwrócić szczególną uwagę na suknię ślubną. Jeśli jest bogato zdobiona, to biżuteria ślubna powinna być raczej skromna i stanowić tylko akcent. W innym przypadku będziemy wyglądać jak przysłowia choinka. A przecież nie o taki efekt nam chodzi..

Natomiast jeśli nasza wymuszona suknia ślubna jest skromna, to zdecydowanie możemy zaszaleć z biżuterią ślubną. To właśnie ona sprawi, że będziemy wyglądać zjawiskowo.

Na jaką biżuterię warto postawić?

Na to pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od preferencji Panny Młodej. W jakiej biżuterii ślubnej czuje się najwygodniej i maj swobodniej. W tym przypadku najnowsze trendy modowe powinny odgrywać drugorzędną rolę. Komfort jest zdecydowanie najważniejszy!

Ciężkie, bogato zdobione kolczyki mogą nas naprawdę zachwycić. Jednak czy wytrzymamy w nich przez całe wesele?

Szukając idealnej biżuterii ślubnej dla siebie weźmy też pod uwagę czy wybrane przez nas ozdoby nie wczepiają się w welon, czy nie zahaczają o suknię ślubną. Dzięki temu zapewnimy sobie pełną swobodę ruchów w czasie tańców innych weselnych zabaw.

Złoto czy srebro?

Większość Panien Młodych stoi przed takim dylematem. Kolor biżuterii ślubnej należy dobierać do naszego typu urody, koloru sukni ślubnej i oczywiście preferencji. Warto przymierzyć tą samą biżuterię ślubną w kilku wersjach kolorystycznych. Może się okazać, że na przykład w różowym złocie wyglądamy zdecydowanie korzystniej niż w tym klasycznym, żółtym.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii ślubnej?

Na pewno na jakość i precyzję wykonania.  Tak naprawdę biżuteria ślubna wcale nie musi leżeć przez wiele lat w szkatułce. Możemy ją nosić na różne okazje, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na klasyczne wzornictwo.

Po drugie biżuteria ślubna (https://www.viadem.pl/pol_m_ZARECZYNY_Slub-656.html) może być wspaniałą pamiątką, którą będziemy przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Podsumowując zakupu biżuterii ślubnej powinien być przemyślany. I zdecydowanie nie warto zostawiać go na ostatnią chwilę. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie nie tylko stresu, ale też będziemy miały czas na znalezienie biżuterii, która nas zachwyci.

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jaką biżuterię wybrać do sukni ślubnej
Suknia wieczorowa
Czarna sukienka na wesele

Jesteś zainteresowany reklamą?

Czarna sukienka na wesele