Strona główna
Ślub i Wesele
Tutaj jesteś

Prezent ślubny w gotówce na kilka sposobów

22 lipca 2020

Gotówka to do dawna popularna i bezpieczna wersja prezentu ślubnego. Czasami goście decydują się na to, bo taka była wola Pary Młodej, albo po prostu nie mają oni pomysłu na prezent stricte materialny. Tylko dlaczego ograniczać się do banknotów włożonych do koperty? Czasami warto dać się ponieść fantazji, wyróżnić z tłumu i skorzystać z jednego z inspirujących pomysłów na sprezentowanie pieniędzy! Bliskim naszych Par często podpowiadamy różne rozwiązania.

SKARBONKA

Niezwykle prostym, ale efektownym sposobem na sprezentowanie pieniędzy Nowożeńcom jest rozmienienie banknotów na monety i umieszczenie ich w skarbonce – tradycyjnej śwince-skarbonce, czy też jakiejś bardziej spersonalizowanej. Do takiej standardowej świnki spokojnie zmieści się nawet 500zł w pięciozłotowych monetach! Szczególnie ciekawie wyglądają skarbonki przezroczyste, które od razu ukazują swoją zawartość. Minusem tego pomysłu jest jedynie waga bilonu.

BANKNOTOWE BUKIETY

Chyba każdemu dobrze znane są kompozycje kwiatowe, wśród których powtykane są banknoty! Zwinięte w ruloniki, niczym orgiami ułożone w różyczki. Ciekawą opcją może się również okazać tak zwane „drzewko szczęścia”, czyli poprzywiązywane ruloniki banknotów do drzewka na przykład bonzai. Całkiem dobra opcja jeżeli i tak planuje się sprezentować Parze bukiet kwiatów.

BANKNOTY W RAMCE

Kolejnym popularnym sposobem jest umieszczenie pieniędzy w ramce lub antyramie ze zdjęciami Młodych lub fotografią, która by symbolizowała ich wspólne marzenie. Jest to niezwykle łatwy sposób, który będzie atrakcyjny nawet przy małym nakładzie finansowym.

ORIGAMI

Internet jest pełen instruktaży, jak ciekawie ułożyć banknoty, czy to w przestrzenne serca, garnitury, sukienki, zwierzaki czy kwiaty! Co prawda warto najpierw poćwiczyć składanie takiego orgiami na kartkach papieru, ale szybko można dojść do wprawy! Takie orgiami pięknie prezentuje się w minimalistycznym słoiku czy też ozdobnym pudełeczku.

SKRZYNECZKI

W wielu sklepach można dostać skrzyneczki specjalnie przygotowane na prezentowanie gotówki Młodej Parze. Wiele jest dostosowanych do spersonalizowanych grawerów, które są wykonywane na poczekaniu. Wybór jest ogromny!

ALBUM

Użytecznym sposobem może się okazać powkładanie banknotów do albumu, który później Młodzi wykorzystają na swoje wspólne zdjęcia. Pomysł fantastyczny i użyteczny. Kwestia „zapakowania” pieniędzy zależy tak naprawdę tylko od wyobraźni darczyńców. Pomysłów może być multum, a te krótkie zestawienie to tylko procent wszelkich możliwości. Niecodzienne „opakowanie” gotówki sprawi obdarowanym dodatkową radość, która zostanie z nimi na długo.  

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się jak wygląda współpraca z wedding plannerem i czy faktycznie jest Ci potrzebna zapraszamy do kontaktu na weddingangels.pl. 

To co jest ważne dla Was jest ważne dla nas!
Team Wedding Angels

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czarne obrączki - nowoczesność i styl w jednym
Fotoksiążki ślubne
zaproszenia ślubne

Jesteś zainteresowany reklamą?

zaproszenia ślubne