Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Żele do paznokci — dlaczego warto się na nie zdecydować?

3 stycznia 2023 Żele do paznokci


Piękne, zadbane i długie paznokcie to marzenie wielu kobiet zmagających się z problemem osłabionej i łamiącej się płytki paznokciowej. Istnieje kilka metod stylizacji paznokcie pozwalających na uzyskanie zadowalającego efektu, a jedną z nich są żele do paznokci. Czym jest manicure żelowy i dlaczego warto zdecydować się na stosowanie tej metody stylizacji paznokci? Wyjaśniamy!

Czym jest manicure żelowy?

Manicure żelowy to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod stylizacji paznokci, która wykonywana jest w niemal każdym gabinecie kosmetycznym. Technika ta polega na pokryciu płytki paznokcia, tipsa czy specjalnego szablonu elastyczną masą oraz utwardzeniu jej przy pomocy lampy ze światłem UV. Postawienie na żele do paznokci to precyzyjna i efektywna metoda pozwalająca na uzyskanie rozmaitych efektów oraz zachwycających stylizacji poprzez zastosowanie różnorodnych żeli czy zatopienie w żelu ozdobnych elementów, a także przedłużenie paznokci czy nadanie im pożądanego kształtu. Wszystko to sprawia, że paznokcie żelowe są chętnie wykorzystywane przez posiadaczki krótkich, delikatnych, kruchych i łamliwych paznokci, które chcą cieszyć się naturalnym oraz efektownym wyglądem wykonanego manicure. 

Żele do paznokci — dlaczego warto?

Żele na paznokcie to produkty wykorzystane podczas tworzenia manicure żelowego, których zastosowanie pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów — wykonany przy ich pomocy manicure jest niezwykle precyzyjny, estetyczny i trwały. Metoda ta charakteryzuje się także szeregiem innych zalet, które sprawiają, że chętnie wybierana jest ona zarówno przez stylistki paznokci, jak i klientki salonów kosmetycznych. Do najważniejszych zalet manicure żelowego można zaliczyć aspekty, takie jak:

  • naturalny, delikatny i elegancki wygląd paznokci; 
  • wysoka trwałość wykonanego manicure, która pozwala na cieszenie się doskonałym wyglądem nawet przez kilka tygodni; 
  • możliwość nadania krótkim, łamliwym i kruchym paznokciom dowolnego kształtu i długości; 
  • możliwość naprawy złamanych i wyszczerbionych paznokci;
  • możliwość wykonania efektownych i fantazyjnych stylizacji paznokci poprzez zatopienie w żelu zdobień, takich jak perełki, brokat, cyrkonie, folie, pyłki czy inne dodatki. 

Chcąc cieszyć się korzyściami, jakie niesie za sobą postawienie na makijaż żelowy, warto sięgnąć po specjalistyczne produkty przeznaczone do stylizacji paznokci. Szeroką gamę wysokiej jakości żelu budujących i żeli kolorowych posiada w swojej ofercie sklep internetowy Cuccio.

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dzieci na weselu
Kurze łapki
Żele do paznokci

Jesteś zainteresowany reklamą?

Żele do paznokci