atelierslubne.pl

Strona o ślubach, weselach i modzie.

Moda Ślub i Wesele

Wygodne buty na ślubne tańce

Każda Panna Młoda, marzy o tym, aby jej ślub był rewelacyjny, goście zadowoleni, a mąż na jej widok pałał ciągłym zachwytem. W tej sytuacji, wraz ze swoimi przyjaciółkami, układają plany. Przede wszystkim na tak zwaną tapetę idzie suknia ślubna. To najważniejszy element. Co prawda jest tylko główną atrakcją na samym ślubie, ale równie ważną.

Buty na wesele – czym się kierować przy wyborze?

Dylemat pojawia się, kiedy szanowne Panie mają dokonać wyboru butów. To z kolei drugi najważniejszy element po sukni ślubnej. W mało wygodnym obuwiu, nie może być mowy, aby Panna Młoda wykonywała wszelkiego rodzaju piruety. Nie chodzi o to, żeby zamiast bawić się na swojej imprezie, trafiła do szpitala z połamanymi nogami. Dlatego też muszą być zachowane wszelkie proporcje co do tego rodzaju kwestii.

W wyborze obuwia dla Młodej powinno się przede wszystkim zwrócić uwagę na porę roku, w jakiej zawierany jest związek małżeński. Nie wyślemy przykładowo kobiety w pięknych, delikatnych, lekkich bucikach zimową porą. Na śniegu bowiem wykonałaby ona piruety, ale nie takie o których my wszyscy byśmy marzyli. Jeżeli mamy wspomnianą już porę zimową, wówczas trzeba dostosować obuwie do panujących na zewnątrz warunków. Najlepiej dobrać takie, które będzie i ciepłe, a w dodatku stylowe. Musimy więc sami skomponować konkretnie pasujący zestaw. Jeżeli jednak nie mamy pomysłu, co z tym przysłowiowym fantem zrobić, możemy udać się do stylisty, który z pewnością doradzi, jakie najlepsze wyjście będzie w tej sprawie.

Na kosztach związanych ze ślubem, a potem przyjęciem weselnym nie ma co oszczędzać. Z uwagi na to, że uroczystość ta jest tylko raz w życiu, a bynajmniej powinno tak być, nie możemy niczego żałować. Wspomniany już stylista będzie pewnie trochę nas kosztował. O tym jednak nie możemy myśleć, jak o czymś złym. Trzeba patrzeć w kontekście zadowolenia wybranki ponieważ kobiety o wiele bardziej przeżywają całe wydarzenie, niż mężczyźni.

Mężczyźni nie zwracają aż tak bardzo uwagi na wygląd. Kobieta jednak zawsze będzie przykładała wagę do stroju. Nie warto więc igrać z ogniem ponieważ o ile mamy przyszłą małżonkę o spokojnym temperamencie, to jeszcze wyjdziemy obronną ręką. Gorzej, jeśli nasza wybranka jest delikatnie mówiąc troszkę marudna, wówczas w życiu codziennym już nie będzie nam tak łatwo.

I żyli długo, i szczęśliwie!

Dlatego też sprawmy, aby nasze Piękne Damy były ze wszystkiego zadowolone. Co do obuwia. Pan Młody również powinien być wyposażony w dobry ekwipunek. Balować przez kilkanaście godzin, to nie lada wyzwanie. Z tego też względu powinien także zadbać, aby nie okazało się, iż na drugi dzień będzie miał bardzo poważne problemy z chodzeniem, a przecież jeszcze czekają go poprawiny. Dlatego musi pamiętać, że buty taneczne do ślubu to podstawa.