Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak kupować taniej alkohol na przyjęcia? Zobacz porady!

21 lipca 2022 alkohol na przyjęcia

Szykuje się przyjęcie i potrzebujesz alkoholu? Podpowiadamy, jak wybrać najtańsze trunki dobrej jakości i gdzie je wygodnie kupić!

Jaki alkohol wybrać na przyjęcie?

Podczas wielu imprez gości alkohol. Są to nie urodziny, rocznice, wesela, ale również przyjęcia jak chrzciny, komunie, bierzmowania. Dodatkowo jest on serwowany podczas firmowych imprez.

Wybierając odpowiedni alkohol na przyjęcie, trzeba przede wszystkim kierować się jego specyfiką, rodzajem gości, czasem trwania przyjęcia.

Dzisiaj najczęściej nadal kupuje się wódkę, ale poza czystą coraz częściej wybierane są również wódki smakowe, na przykład o smaku wiśniowym, pigwowym, orzechowym. Poza wódkami często wybiera się też alkohole innych typów, na przykład jak whisky, wino, piwo. 

Popularne jest też przyrządzanie drinków, dlatego trzeba wtedy dokupić również inne rodzaje artykułów, na przykład jak syropy, soki do ich mieszania.

Najlepiej więc postawić na różnorodność, ponieważ właśnie wtedy każdy z gości na przyjęciu będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiedni trunek i dobrze się bawić.

Gdzie kupować alkohol na imprezy?

Obecnie alkohole można zakupić w wielu sklepach, między innymi w marketach, mniejszych sklepikach, ale również może zaoferować je hurtownia specjalizująca się w sprzedaży alkoholów.

Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługują hurtownie, ponieważ można znaleźć w nich bardzo duży wybór produktów w przystępnych cenach, dlatego to propozycja również dla tych kupujących, którym zależy na oszczędnościach.

Dla swoich klientów bardzo atrakcyjną cenę przygotowała hurtownia alkoholów alkoparty.pl, która specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju trunków, między innymi wódek, win, whisky. Szeroki wybór w połączeniu z niskimi cenami i możliwością dostawy alkoholu na terenie całego kraju powoduje, że to najwygodniejszy sposób na zakup.

Jak dużo alkoholu kupić na imprezę?

W przypadku wesel oraz innych przyjęć najczęściej stosuje się przelicznik jednej butelki wódki o pojemności 500 ml na jednego dorosłego gościa. Gdy więc w przyjęciu będzie uczestniczyć 50 osób dorosłych, wówczas zaleca się zakup 50 butelek wódki.

Jeżeli jednak dodatkowo chce się kupić alkohole innych typów, na przykład wino czy whisky, w takiej sytuacji można zmniejszyć liczbę butelek wódki. 

Jak zaoszczędzić na zakupie alkoholi na przyjęcie?

Aby zapłacić za alkohol jak najmniej, trzeba pamiętać o tym, że duże znaczenie ma jego rodzaj oraz miejsce zakupu.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, najlepiej zdecydować się na zakup w hurtowni alkoholi, ponieważ to właśnie tam ceny są najniższe. Dodatkowo w sytuacji, gdy kupuje się większą liczbę butelek, można otrzymać atrakcyjny rabat od hurtowni.

Warto też porównywać ze sobą ceny, ponieważ dzięki temu można dowiedzieć się, która hurtownia sprzedaje najtaniej upatrzone trunki. Nawet złotówka różnicy na litrze może dać sporą sumę wtedy, gdy kupuje się większe liczby butelek.

Dodatkowym plusem będzie możliwość oddania nadmiarowych, nieotwartych butelek alkoholi do hurtowni, co pozwoli na odzyskanie pieniędzy wydanych na ich zakup.

Artykuł sponsorowany

Dzieci na weselu

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dzieci na weselu
Kurze łapki
Żele do paznokci

Jesteś zainteresowany reklamą?

Żele do paznokci