Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Ślub marzeń

1 grudnia 2019

Hasło „nowa droga życia”, kojarzy się większości osób ze ślubem i przyjęciem weselnym. To przełom w życiu dwojga ludzi, którzy zamierzają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską do końca swoich dni. Kościół, pięknie ubrana para, zaproszeni goście, to dopiero początek. Po pierwszej części, tej podniosłej i najbardziej oficjalnej, następuje czas zabawy. Młodzi zapraszają na przyjęcie.

Jak sprawić, żeby było one ochrzczone mianem eleganckie wesele?

Otóż jest kilka sposobów, dzięki którym tak właśnie będzie. Niby to tylko otoczka, jednak zaaranżowana we właściwy sposób pozostaje w pamięci wszystkich na długie miesiące, a nawet i lata.

O wykwintności przyjęcia weselnego mogą świadczyć różne rzeczy. Najbardziej rzuca się w oczy wizualna strona. Odpowiedni dobór kwiatów, nakryć stołowych, a przede wszystkim miejsca, gdzie całość jest usytuowana. Dworek, pałacyk z pięknym otoczeniem, ogrodem, jeziorkami wokół… Sama lokalizacja może podnieść prestiż wydarzenia.

Polecamy: https://www.wnetwesele.pl/spowiedz-przedslubna-czy-jest-obowiazkowa/

Muzyka na wesele

Przygrywać będzie nam zespół, a może DJ? Obie formy mogą dodać elegancji. Wystarczy odpowiednio dobrać muzykę. Możemy też zaprosić gości, w postaci znanego wykonawcy, którego wszyscy kojarzą. Eleganckie wesele to również unikanie tandetnych konkursów, czy oczywistych elementów, jakie zwykle spotyka się na weselach. Wówczas bardziej idziemy w stronę przyjęcia, nie pospolitej imprezy poślubnej. Para młoda może podjechać karetą lub powozem zaprzężonym w piękne, majestatyczne konie, z eleganckim woźnicą.

Wybór może też paść na niespotykaną limuzynę. Niezwykle istotne jest również co zostanie podane naszym gościom do konsumpcji. Kotlet schabowy czy zwykły rosół nie doda splendoru. Menu powinno być wyszukane i podane w taki sposób, aby żal było zjeść dzieło sztuki, które otrzymamy na talerzu. A jak już zdecydujemy się spróbować, kubki smakowe mają oszaleć z zachwytu. Zapewnijmy też wybór napoi i alkoholu z wyższej półki. Obsługa niech będzie wyczulona na potrzeby, a wręcz zachcianki pary młodej i gości. Całość musi być dopięta na ostatni guzik, aby żadna sytuacja nas nie zaskoczyła.

Jeśli sami nie mamy pomysłu na eleganckie przyjęcie ślubne, zatrudnijmy konsultanta, a wręcz wedding planera. To osoba, która nie dość, że przedstawi nam różne warianty i koncepcje, to nie pozwoli, aby coś poszło nie tak. Przecież od efektu końcowego zależy nasze zadowolenie i dalsza rekomendacja w jakże wymagającej branży ślubnej. Pozwólmy, aby ten dzień był dla nas wyjątkowy. Aby nic nie stanęło na przeszkodzie wejścia na nową drogę życia z pięknem i elegancją.

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

obrączki

Amerykańskie Wesele

17 lutego 2020

Jesteś zainteresowany reklamą?