Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Zbliża się… Najlepsze pomysły na wesele

7 lutego 2020

Nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień, wszystko dopięte na ostatni guzik, co prawda niewielki stres jest, ponieważ to jeden z tych najważniejszych dni w życiu. Więc jako państwo młodzi chcecie pięknie wyglądać i zależy Wam, żeby ślub i wesele przebiegły w jak najlepszej atmosferze i w najlepszy sposób. Jednak zanim to wszystko nastąpi i zanim faktycznie wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane zastanawiacie się jak to zrobić, przecież to olbrzymia praca. W takim razie spokojnie, przedstawione zostaną pomysły na wesele, z których możecie skorzystać!

Jak zorganizować wesele?


Wiele par młodych szuka innowacyjnych rozwiązań weselnych, stały się teraz bardzo modne wesela tematyczne. Jeśli na przykład kochacie pociągi, możecie zrobić zaproszenia w formie biletów, możecie znaleźć Salę blisko dworca kolejowego i na przykład wraz z gośćmi wyruszyć na sesję zdjęciową na dworzec. Zdjęcia zapewne będą bombowe! Możecie zrobić tort w kształcie pociągu oraz wszelkie dekoracje utworzyć w nawiązaniu do tematu. Oczywiście to jedynie przykład, wszystko zależy od Waszej pasji i według niej możecie przygotować wesele.


Niektórzy decydują się również na wesela w stylu retro robiąc je pod chmurką. Małym problemem jest fakt, że w Polsce pogoda nie zawsze jest pewna, aczkolwiek firmy, które zajmują się przygotowaniem takich wesel są przygotowane na wszelkie niedogodności, dlatego śmiało! Możecie spróbować.


Jakie jeszcze można podać pomysły na wesele?

Już podczas zabaw na sali weselnej, możecie wziąć pod uwagę skorzystanie z Fotobudki. Jest to bardzo ciekawy element wesel i przy okazji stanowi niesamowitą frajdę zarówno dla pary młodej jak i gości oraz jest wspaniałą pamiątką. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o fotobudce jest urządzenie, które robi zdjęcia i od razu je drukuje, często również na weselach są różne dodatki w postaci masek, śmiesznych okularów czy peruki.


Kolejnym pomysłem weselnym może być pokaz tańca bądź iluzjonisty, co prawda jest to już nieco większy wydatek, ale na pewno zrobi ogromne wrażenie na gościach.
Jeśli chcecie zaskoczyć wszystkich i macie przypadkowo znajomości w policji, możecie upozorować aresztowanie/ porwanie tuż po ślubie cywilnym, a następnie przylot helikopterem na salę weselną. Jednak warto wziąć tutaj pod uwagę babcie Zosie i ciotki Lucynki, żeby przy takiej atrakcji nie dostały zawału.


Pomysłem już nieco sprawdzonym jest również pamiętanie o rodzicach i przygotowanie im prezentu podczas wesela, to pozostawia zawsze przyjemne wspomnienie.
Oto pomysły na wesele, może uda Wam się skorzystać z któregoś!

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

obrączki

Amerykańskie Wesele

17 lutego 2020

Jesteś zainteresowany reklamą?