Strona główna
Ślub i Wesele
Tutaj jesteś

Karykaturzysta atrakcja wesele i event

25 lutego 2021 karykatury na żywo

Wciąż nie każdy wie, że jedną z atrakcji wesela czy firmowej imprezy, może być karykaturzysta eventowy. Co brać pod uwagę, gdy na imprezę chcemy zaprosić najbardziej odpowiedniego wykonawcę? Radzi Szczepan Sadurski, nazwany w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Karykaturzysta na wesele 

Będziesz zdziwiony, najlepsi karykaturzyści eventowi bynajmniej nie mają o wiele wyższych stawek niż amatorzy. Dlatego poszukując karykaturzysty na wesele lub event należy zwrócić na kilka innych niezwykle ważnych spraw. 

Szczepan Sadurski o tych sprawach pisze na swoim blogu www.Karykatury.com oraz mówi w wywiadach. Jako weselny bywalec doradza też w innych sprawach związanych z planowaniem wesela na www.Sadurski.com. Ponieważ nie każdy ma czas o ochotę czytać wszystko w szczegółach, niżej w punktach kilka jego porad. 

Karykaturzysta na wesele – kogo zaprosić? 

1. Zanim skontaktujesz się z potencjalnym autorem, zobacz przykłady (ale te rzeczywiste, rysowane na imprezie, nie te które stworzył przez kilka godzin). Dowiedz się kim jest, jakie ma doświadczenie i artystyczne sukcesy na koncie. 

2. Karykaturzysta na imprezie musi rysować szybko. Maksymalnie 5 minut jedną osobę, inaczej zanudzą się zarówno pozujący, jak i ci, którzy stoją w kolejce po karykaturę. Kto będzie dobrze wspominał imprezę, jeśli zapamięta że była nudna?

3. Nie każdy karykaturzysta ma ochotę pokonać 500 km, żeby specjalnie przybyć na imprezę. Jeśli mówi, że ma wolny termin, ale „za daleko” – raczej nie jest profesjonalistą.

karykaturzysta atrakcje

Karykatury na weselu 

Spraw, które należy brać pod uwagę, jest jeszcze więcej. Jedno jest pewne: ci najlepsi czyli najbardziej rozchwytywani karykaturzyści eventowi kalendarz mają zapełniony nawet na 2 lata przed terminem imprezy. 

Jeśli nie chcesz rozczarowania, o tej wyjątkowej atrakcji pomyśl jak najwcześniej. W przeciwnym wypadku na termin który cię interesuje z konieczności będziesz musiał rozmawiać z tymi karykaturzystami, którzy termin mają jeszcze wolny. 

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czarne obrączki - nowoczesność i styl w jednym
Fotoksiążki ślubne
zaproszenia ślubne

Jesteś zainteresowany reklamą?

zaproszenia ślubne