Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Modne fryzury ślubne

13 grudnia 2019

Otrzymałaś zaproszenie na uroczystość weselną koleżanki i już teraz myślisz o tym, jak się wystylizować w tym jakże ważnym dniu? A może sama za moment wejdzie w rolę panny młodej i to dlatego próbujesz dowiedzieć się, jaka modna fryzura ślubna pasowałaby do twojej kreacji i naturalnej urody? Niezależnie od przyczyny zaraz wszystko stanie się jasne!

Moda na weselne fryzury

Bardzo możliwe, że te wszystkie modne fryzury ślubne kojarzą ci się z długimi włosami, które albo zostają puszczone luźno na ramionach, albo są upinane w perfekcyjnie ukształtowane koki i koczki, które urozmaica się błyszczącymi spinkami lub kwiecistymi wiankami. A gdyby tak jednak oprzeć się tym standardowym uczesaniom? W końcu to właśnie od zeszłego roku w modzie ślubnej pojawiły się fryzury ultra krótkie.

Nie są to uniwersalne uczesania, które spodobają się wszystkim kobietom, ale najlepsze w nich jest właśnie to, że przygotowano je z myślą wyłącznie o specyficznej grupie odbiorców. Sama do niej należysz, jeżeli jesteś kobietą odważną, która lubi się wyróżniać i nie chce postępować tak jak inni. Krótka fryzura nada ci drapieżności i fantastycznie skontrastuje się ze zwiewną i dziewczęcą sukienką. Pamiętaj jednak, że takie uczesanie nie może być zbyt proste i gładkie. Krótkie fryzury najlepiej wyglądają wtedy, gdy są pozostawione w lekkim nieładzie.

Fryzury z długich włosów

Jeżeli jednak od dawien dawna nosisz długie włosy i nie chcesz z nich rezygnować w dniu swojego ślubu, stwórz z nich przynajmniej coś takiego, czego raczej nie nosisz na co dzień. Wszyscy widzieli cię już przecież w rozpuszczonej fryzurze. Nawet jeśli zdecydujesz się na pofalowanie pasm, podczas gdy z natury są one idealnie proste, efekt będzie żaden – w tak ważnym dniu potrzebujesz czegoś bardzie nieszablonowego.

A jeśli chodzi o modne fryzury ślubne przygotowane z długich włosów, zdecydowanie są to różnego rodzaju koki. Ten typ uczesania łączy w sobie wysoką estetykę, dziewczęcość i wygodę, a przy tym pasuje do kosmyków o różnych długościach. Koki za każdym razem potrafią też wyglądać zupełnie inaczej. Nie muszą być wcale gładkie. Jeżeli nudzą cię proste fryzury, poproś fryzjera o stworzenie luźnego koczka, z którego wysuną się pojedyncze pasma.

Przesadna koncentracja na trendach ślubnych może jednak doprowadzić do tego, że zdecydujesz się na fryzurę, która kompletnie nie będzie pasować ani do twojej buzi, ani do twoich włosów czy reszty stylizacji. Koniecznie skonsultuj swój wybór z dobrym fryzjerem. Specjalista od włosów sam powinien doradzić ci, w czym zaprezentujesz się najlepiej.

Dzieci na weselu

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jaką biżuterię wybrać do sukni ślubnej
Suknia wieczorowa
Czarna sukienka na wesele

Jesteś zainteresowany reklamą?

Czarna sukienka na wesele