Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Niekonwencjonalne przyjęcie weselne

18 stycznia 2020

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, dlatego warto, żeby zarówno ceremonia zaślubin, jak i samo przyjęcie weselne uczynić niezapomnianym, wyjątkowym wydarzeniem. Wstąpienie w związek małżeński powinno być przede wszystkim spełnieniem marzeń państwa młodych, a więc przy tak wyjątkowej okazji powinni sobie oni pozwolić na puszczenie wodzów fantazji. Większość ludzi prawdopodobnie zdecyduje się na skromne, tradycyjne w formie wesele, ale są też osoby, które pragną zorganizowania czegoś bardziej oryginalnego. Dobrym pomysłem dla niebojących się niekonwencjonalnych rozwiązań nowożeńców będzie wesele tematyczne. Państwu młodym marzy się impreza w klimacie ulubionego serialu, uniwersum, powieści? Wszystko to jest możliwe do zrealizowania!

Kreatywne pomysły na wesele

Uroczystość weselna jest idealną okazją na pokazanie kreatywnego ducha drzemiącego w dwójce kochających się ludzi. Możliwości na urozmaicenie dnia, w którym młoda para powie sobie ,,tak”, jest mnóstwo. Zacząć można od chociażby zaprojektowania zaproszeń na wesele, które wyróżniałaby niekonwencjonalna stylistyka, jakiś szczególny cytat czy też inny zapadający w pamięć element. Kolejnym aspektem, który warto byłoby rozważyć przy zdecydowaniu się na organizację przyjęcia tematycznego, jest lokacja.

Uroczystość przyjęcia gości nie musi odbyć się w tradycyjnym domu weselnym, a na przykład w plenerze, który wpisze się w wybrany przez państwa młodych motyw przewodni imprezy. Choć organizacja wesela z dużą ilością gości na wolnym powietrzu lub w nietypowej lokacji okaże się z pewnością o wiele bardziej problematyczna niż w domu weselnym, to dzięki kreatywnemu podejściu do tematu będzie również o wiele bardziej spersonalizowana i pamiętna.

Niekonwencjonalny strój państwa młodych

Ciekawym pomysłem na urozmaicenie wesela może być zdecydowanie się przez państwa młodych na niekonwencjonalny projekt sukni ślubnej i garnituru, a także wymóg formalny wobec gości dostosowania stroju do motywu przewodniego uroczystości. Dla nadania przyjęciu niezwykłej atmosfery można zrezygnować z typowej dla imprez okolicznościowych oprawy muzycznej i zdecydować się na wykorzystanie przykładowo ścieżki dźwiękowej z ulubionego filmu państwa młodych. Dla urozmaicenia i podkreślenia klimatu tego wyjątkowego dnia przyszli małżonkowie mogą pomyśleć także o tematycznych dekoracjach.

Ilość pomysłów na organizację wesela tematycznego jest praktycznie nieskończona i uzależniona jedynie od kreatywności młodej pary. W dzisiejszych czasach można się także wspomóc internetem, który z pewnością będzie źródłem inspiracji przy organizacji prawdziwie niezapomnianego zarówno dla państwa młodych, jak i wszystkich gości weselnego przyjęcia.

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

obrączki

Amerykańskie Wesele

17 lutego 2020

Jesteś zainteresowany reklamą?