Strona główna
Ślub i Wesele
Tutaj jesteś

Wystrój sali weselnej – o czym musisz pamiętać?

1 grudnia 2020

Dzień ślubu to bez wątpienia jedna z najważniejszych dat w naszym życiu. Wiele osób przygotowuje się do tej wyjątkowej chwili nawet kilka lat. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Jedną z ważniejszych kwestii, o które trzeba zadbać, je wystrój sali weselnej. Co roku zmienia się moda na to, co warto wybrać do ozdoby i dekoracji. Niektórzy pozostawiają całą kwestię wystroju w rękach hotelu czy właścicieli Sali. Jednak warto pomyśleć o samodzielnym pomyśle i zrealizowaniu czegoś więcej, niż tylko samych dekoracji.

Styl wystroju sali weselnej 

Bardzo często para młoda decyduje się na konkretny styl, w którym jest urządzane całe wesele wraz ze ślubem. Istnieje kilka różnych pomysłów, które są obecnie najmodniejsze. Pierwszy z nich to styl BOHO. Zaliczają się do niego motywy roślinne, lekkość, natura i jasna kolorystyka. Zwykle panna młoda jest ubrana w zwiewną suknię, ma na głowie wianek, a sala weselna jest w klimacie naturalności i drewna. Drugi styl to glamour. Tutaj mamy kobiecość, delikatność, również jasne kolory oraz elegancję. Panują tutaj barwy bieli, beżu oraz różu ze złotymi dodatkami. Sala często jest ozdobiona kwiatami oraz dekoracyjnymi elementami z kryształów, diamencików i innych szlachetnych ozdób. Mamy do wyboru jeszcze inne style: rustykalny, industrialny, vintage. Można także pomieszać różne elementy, aby stworzyć swój wymarzony wystrój.

Co składa się na wystrój sali weselnej?

Sala weselna to przede wszystkim stoły i krzesła. Do nas należy decyzja, czy chcemy stoły okrągłe czy też podłużne. Wiele zależy tutaj od wielkości sali i liczby zaproszonych gości. O ile sam stół nie gra głównej roli, gdyż jest on przykrywany obrusem i ozdabiany zastawą i dodatkami, to krzesła są ważniejsze. Nie zawsze chcemy ubierać je w nakrycia. Dlatego można zakupić wymarzone modele lub też je wypożyczyć. Dużą popularnością cieszą się krzesła Chiavari. Produkt ten jest idealny na wesele, gdyż charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz stylowym wyglądem. Chiavari pasuje do różnych stylów wesel i sprawdzi się w każdej sytuacji.

Wesele Twoich marzeń – to się uda

Organizacja wesela z pewnością jest dużym przedsięwzięciem. Jednak wybieranie dodatków, dekoracji, planowanie i dobieranie wszystkich elementów jest także bardzo satysfakcjonujące. Przy odpowiedniej ilości czasu oraz chęciach z pewnością uda Ci się zorganizować wesele swoich marzeń. Szczególnie przy pomocy od najbliższych oraz postawieniu na sprawdzone sposoby. Mowa tu także o produktach, takich jak na przykład krzesła Chiavari.

Zaplanuj wszystko z dużym wyprzedzeniem, aby bez stresu dopiąć całość na ostatni guzik. Ślub to cudowne wydarzenie, które zapamiętasz na całe życie. Dlatego zadbaj o każdy jego szczegół! Jeśli sam nie wiesz, jak to wszystko zorganizować, to postaw na pomoc specjalistów. Specjalista – tak zwany wedding planner – pomoże Ci w zaplanowaniu ślubu i wesela od podstaw. 

Dzieci na weselu

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czarne obrączki - nowoczesność i styl w jednym
Fotoksiążki ślubne
zaproszenia ślubne

Jesteś zainteresowany reklamą?

zaproszenia ślubne