atelierslubne.pl

Strona o ślubach, weselach i modzie.

Ślub i Wesele

Jak dyskretnie dać pieniądze Państwu Młodym?

Coraz częściej goście rezygnują z dawania prezentów w postaci zastawy, sprzętu AGD czy akcesoriów Parze Młodej na rzecz kartki z życzeniami i pieniędzy. Taką kwotę można przeznaczyć na niezapomnianą podróż poślubną, część wkładu własnego na pierwsze wspólne mieszkanie lub inny ważny cel. Zdarza się, że goście zastanawiają się, w jaki sposób przekazać taki pieniężny podarunek. Idealnym rozwiązaniem są pudełka na koperty, które są przepięknie wykonane, a z drugiej strony zapewniają dyskrecję. Wraz z osobistymi życzeniami będą stanowić cudowny prezent dla Państwa Młodych.

Praktyczne i estetyczne rozwiązanie na ślub

Zwyczajowo goście wręczają prezenty po zakończonej ceremonii kościelnej lub w urzędzie stanu cywilnego. Oprócz kwiatów często pojawia się także alkohol oraz upominki. Prezent w formie gotówki w pudełku na kopercie pozwala na dowolne przeznaczenie zebranej kwoty na konkretny cel. Jeszcze kilkanaście lat temu można było spodziewać się telewizorów, sprzętu elektronicznego, a także zastawy stołowej, pościeli, obrusów i innych dodatków do wystroju wnętrza. Obecnie odchodzi się od rzeczowych prezentów z bardzo praktycznego powodu. Nie zawsze goście trafiają w gust Państwa Młodych. Przez to nawet drogie i wyszukane podarunki szybko zostają odłożone w kąt, sprawiając kłopot domownikom. Pudełka na koperty doskonale wpisują się w nowoczesne śluby. Jeżeli ktoś nie ma konkretnego pomysłu na prezent, to wręczenie adekwatnej sumy gotówki może być dobrym rozwiązaniem. Motyw pudełka można spróbować dobrać do tematu przewodniego imprezy.

Piękne i dyskretne pudełka na koperty

Pudełka na koperty mają wiele zalet i bardzo praktyczny wymiar. Pozwalają na wygodne wręczanie prezentów finansowych oraz życzeń, bez obawy, o to, że coś się zgubi w natłoku gości czy wydarzeń. Część osób ma też opory przed wręczaniem gotówki Państwu Młodym, uważając to za niezręczne. Pudełko jest tu także bardzo pomocnym rozwiązaniem, które pomaga zachować dyskrecję. W estetyczny sposób można wręczyć pieniądze. W zamkniętym pudełku możemy mieć pewność, że nic się nie zgubi podczas zabawy weselnej. Obecnie sklepy oferują różnorodny wybór pięknych pudełek na koperty. Z pewnością każdy wybierze motyw, który przypadnie do gustu Pary Młodej. Część osób decyduje się także na wręczanie voucherów do SPA czy restauracji, które także można dołączyć do pudełka. Do prezentu warto oczywiście dodać ręcznie napisaną kartkę, aby cały podarunek stał się bardziej osobisty. Na ozdobnej kartce można wyrazić swoje gratulacje dla nowożeńców oraz życzenia szczęścia na nowej drodze wspólnego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.