Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Wesele na medal

13 lutego 2020

Weselna uroczystość, to najpiękniejsze, co może się przydarzyć człowiekowi. Nic innego nie absorbuje nas, jak przygotowanie do uroczystości. Każdy chce, aby to wszystko przebiegło według naszego wyobrażenia. Pięknie przystrojony lokal weselny, kwiaty na stole, orkiestra stroi swoje instrumenty, aby z wielkim zaangażowaniem przyjąć gości. Czego można chcieć więcej?

Wesele w dzisiejszych czasach

Rozważać na ten temat można wiele godzin. W takiej sytuacji jedynie trzeba zakasać rękawy i działać. Od wielu lat słychać wśród ludzi pojęcie kolorowe wesele. Co ktoś ma w takim momencie na myśli? Czy rzeczywiście kolorowe wesele to takie, które tylko polega na materialnej kwestii? Nie koniecznie. Wystrój oczywiście tak. Natomiast w całej kwestii liczy się głównie tylko przekaz – czyli te uczucia, które chcemy wyrazić poprzez wszystko to, co czynimy dla naszych bliskich. Przecież w tej sytuacji miłość jest najważniejsza. Nie rzeczy materialne, które szybko giną.

Miłość, o ile oczywiście jest szczera i prawdziwa, to przetrwa wszystkie zawiłości życiowe, jakie by nie były. W takiej sytuacji liczą się jedynie osoby, które w tym momencie pragną połączyć się w jedno, a co za tym idzie stworzyć szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Prawdziwie kochający się Młodzi, nie będą patrzyli, jak suto zastawiony jest stół, ile kopert wpłynie podczas uroczystości weselnej. Będą oni myśleli o tym, aby w swej miłości trwać, jak najdłużej. Nie będą zważać na to, jak pięknie sami oni lub ich goście będą ubrani. Jedynie miłość będzie kierowała ich życiem, a przecież miłość jest w samych kolorowych barwach.

Wesele – rzeczywistość a nasze wyobrażenia

Ktoś mógłby w tym momencie zaprzeczyć, że nic nie jest tak piękne, jak mówi się w różnego rodzaju powieściach, czy też wielu tak bardzo popularnych filmach o miłości. Prawda jest jednak taka, że jeżeli człowiek kocha, a jest to jak najbardziej nie kombinowane, to jest to najpiękniejsze uczucie, jakie może człowieka spotkać. Nikt nie może podważyć prawdziwej miłości. Dlatego też wesele może być kolorowe. Tak samo kolorowe, jak miłość tych dwojga ludzi. Szczęście to nie posiadanie zasobnego portfela, pięciu pałaców, czy nawet dziesięciu samochodów.

Może i dla niektórych osób byłoby to zadowalające. Nie można jednak nazwać tego prawdziwym szczęściem. Jeżeli nie umiemy sami dawać, nie powinniśmy także niczego oczekiwać. Może te słowa ktoś uzna za bardzo brutalne, ale takie są realia. Jeżeli słońce rozpromieni jeszcze bardziej twarze tych szczęśliwych ludzi, co więcej trzeba do prawdziwego szczęścia. Czy mogą być jeszcze piękniejsze barwy?

Redakcja atelierslubne.pl

Nasza redakcja to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie i weselu stają się rzeczywistością. Dostarczamy inspirujących pomysłów na planowanie i organizację ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dzieci na weselu
Kurze łapki
Żele do paznokci

Jesteś zainteresowany reklamą?

Żele do paznokci